BathMix
   Це демократичний бренд середньої цінової категорії. Нашою задачею було передати три основні характеристики: простоту, надійність, вигоду.
   Назва “BathMix” наштовхує на великий асортимент товарів для ванної кімнати. Вона вписана в силует асиметричного піддону до душової кабіни, де крапка від букви «і» є отвором зливу.Опираючись на логотип, ми створили кілька видів паттернів.
   У форму глибокого асиметричного піддону до душової кабіни (паттерн №1) або його контуру ми розмістили найважливішу інформацію. А варіант розірваного контуру паттерну стали застосовувати для створення враження глибини або перспективи.
   Невелика кількість графічних елементів у поєднанні з великою кількістю простору та білого і блакитного кольорів створили враження простоти та легкості.
   Паттерн №2, що нагадує класичну плитку, ми використовували для брендування фірмової продукції, у той же час не забираючи увагу від важливої інформації. Ця базова “плитка” є максимально знайомою кожному з дитинства, тому відображає надійність і довготривалість експлуатації товарів від компанії.
   Паттерн №3 використовується для виділення важливих слів – 1-3 на сторінку рекламного макета.
   Також у фірмовий стиль ми додали три теплих відтінки, що акцентують на собі увагу та застосовуються для акційних товарів.

   Illustration
   Illustration
   Illustration
   Illustration
   Illustration
   Illustration
   Illustration
   Illustration
   Illustration